Poświęć minutę na ten film

  wyświetleń 283,807

Moto Doradca

Miesiąc temu

Czasem nie trzeba robić kampanii za 3 miliony by dotrzeć z przekazem!

Zajrzyj do mnie na sociale :
- INSTAGRAM : motodoradca.tv/instagram
- FACEBOOK : motodoradca.tv/facebook
Subskrybuj kanał :
- MOTO DORADCA : motodoradca.tv/subskrybuj
Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, w polu dyskusja, czy też w grupie „moto doradcy”.
Komercyjne działania : wspolpraca@motodoradca.tv

Komentarze
Ramosz
Ramosz 23 dni temu
Na polski rynek powinny wchodzić jedynie auta które mają światła tzw. skandynawskie. Świecą się zawsze niezależnie od pozycji przełącznika - w pozycji "0" mają moc ok. 70% nominalnej, a 100% przy przełączeniu na światła mijania. Co ważne zawsze świeci się przód i tył. Miałem tak w Fordzie Fiesta Mk7. Światła dzienne dla Polaków to nieporozumienie- zbyt trudne do ogarnięcia jest ich właściwe używanie
Adam DADASIEWICZ
Adam DADASIEWICZ Miesiąc temu
Ooo qrcze, faktycznie krótko😁. Pozdro😊😊😊
Matrix223a
Matrix223a Miesiąc temu
Panie Waldemarze święta racja
Julianna Graczyk
Julianna Graczyk Miesiąc temu
6.03.2021 autostrada A1, burza śnieżna, widoczność prawie żadna, 3 auta lewym pasem na dziennych... Masakra.
Kamil Piskorz
Kamil Piskorz Miesiąc temu
Proszę nagrać film o tym jak kierowcy powinni zachowywać się w mgle np. jedzie kolumna samochodów i ostatni z nich powinien mieć włączone przeciwmgielne bo ten przed nim oślepia go , tak samo kiedy powinno się jeździć na halogenach - wiem wiele razy był poruszany temat ale im więcej się o tym mówi tym być może dotrze do kogoś to , tak samo o tych pseudoledach na potęgę montują to i oślepiają . Według mnie policja powinna ruszyć jakąś kampanię w tym kierunku . Zauważyłem że najczęściej takie przypadki spotykam u obcokrajowców z wschodu , przychodzi wieczór to zapalają halogeny i oczywiście zamiast H7/H4 jakieś rażące ledy .
Michał Wystarczy
Michał Wystarczy Miesiąc temu
Można poruszyć temat czujników odpowiedzialnych za używanie świateł drogowych. Kierowca w ciężarówce siedzi wyżej przez co na autostradzie jadąc nocą jest bardziej narażony na oślepienie przez pojazd jadący z naprzeciwka na światłach drogowych. Czujniki nie wyłapują jakiegoś punktu, który zmienia strumień światła i w efekcie kierowca osobówki mówi,, hmmm... Te światła dobrze działają, więcej widzę i nikogo nie oslepiam bo są automatycznie" a kierowca siedzący wyżej po kilku godzinach takiej ,,walki" ma przemęczone oczy.
Krzysztof Rozmiarek
Krzysztof Rozmiarek Miesiąc temu
Oczywiście popieram myślenie na drodze, ale niech to myślenie działa w obie strony. Włączenie świateł mijania to nie panaceum na każdą sytuację na drodze i każde warunki pogodowe. Przykładowo podczas jazdy po mokrej autostradzie ciągnąca się za autem woda na tyle ogranicza widoczność, że włączenie świateł mijania, a dokładniej tylnych pozycyjnych czyli dwóch żaróweczek o mocy 5W, nie poprawi w żaden sposób widoczności naszego pojazdu! W takim przypadku zasadne jest włączenie tylnych świateł przeciwmgłowych, których używanie w świetle polskiego prawa jest nieobowiązkowe (taka ciekawostka). Z kolei jadąc w mieście, nawet w umiarkowanie intensywnym deszczu, włączenie świateł mijania (pozycyjnych tylnych) nie ma żadnego wpływu na widoczność tyłu pojazdu. Skoro ktoś nie potrafi dostrzec jadącego przed nim pojazdu, to jak dostrzeże pieszego wchodzącego na pasy w takich warunkach pogodowych? Czy nie przeceniacie trochę tych 5W żarówek za czerwonym kloszem? W nocy faktycznie informują o obecności pojazdu, ale w dzień? Pamiętajmy również, że światła dzienne są lepiej widoczne od świateł mijania. Mają jasność minimum 400 cd, natomiast światła mijania w strefie cienia mają jasność maksimum niecałe 200 cd. To wynika wprost z przepisów homologacyjnych. Nie mówię oczywiście o chińskich LED-ach z bazaru, bo to nie są homologowane światła dzienne.
P9
P9 Miesiąc temu
Bardzo potrzebny film! Nagraj jeszcze coś o regulacji świateł, bo nawet nie zliczę ile razy zastanawiam się czy ktoś jedzie na długich czy jedynie świeci po drzewach... Oślepianie z naprzeciwka jest równie niebezpieczne!
Walkir
Walkir Miesiąc temu
Włączyć myślenie.
KattyQ
KattyQ Miesiąc temu
Jak najbardziej się zgadzam, nie raz widziałam nie jednego głupiego jeżdżącego na w pół ślepo. Dobrze że mam starszy samochód który nie zastąpi mojego myślenia 🙂
Kamil Dzierzbicki
Kamil Dzierzbicki Miesiąc temu
krótko i na temat. Dobry film, dużo ludzi nie zwraca na to uwagę.
acatiilg
acatiilg Miesiąc temu
Celuja w tym dalekowschodnie auta, ktorych producenci jezccze nie zdolli ukrac technologii Europie- pada deszcz, automat wycieraczkowy dziala bo czujnik deszczu ale swieca twardo dzienne zamiast mijania.
Mariusz
Mariusz Miesiąc temu
Krótko i na temat :)
2MikePhobos1
2MikePhobos1 Miesiąc temu
Dlatego przy stłuczce (wjechanie w tył) auta bez swiateł pokrywa osoba kierująca pojazdem bez włàczonych swiateł.
Armin exc400
Armin exc400 Miesiąc temu
Jak mnie wkurw... tacy co jadąc przede mną jeżdżą na przeciwmgielnych światłach jest lekka mgła albo w zasadzie jej brak. Ludzie sobie nie zdają sprawy z tego ze oślepiają tego z tyłu. Albo światła które świata z każdym innym kierunku.
jeepoo
jeepoo Miesiąc temu
I tak nie dotrze to do kierowców aut widmo
Grzegorz Piotrowski
Grzegorz Piotrowski Miesiąc temu
Bardzo ważny temat, poruszaj częściej, może włączy się kierowcą myślenie
ziompl0
ziompl0 Miesiąc temu
Waldku, trochę wiary w inżynierów, którzy projektują i programują nowe inteligentne systemy. "inteligentne" światła wykorzystują czujniki RLFS (info co potrafią znajdziecie w internecie), czy też kamery dostępne na pokładzie auta, wszystko jest analizowane i przetwarzane wg. algorytmu. Cena auta ma znaczenie, bo jednak im droższe auto, tym więcej technologii koncern implementuje i nie ogranicza tak mocno dostępu do technologii. Oczywiście są to systemy wspomagające i nie wyłączają kierowcy z myślenia :-)
WALER
WALER Miesiąc temu
No tak się składa że w passacie b8 podczas deszczu światła same się zapalają , wystarczy ze czujnik deszczu na szybie coś wykryje. Sprawdzane wielokrotnie.
Michał Chrzczanowicz Mam Gadane
Michał Chrzczanowicz Mam Gadane Miesiąc temu
DZIĘKUJĘ! Robiąc 250 tys km rocznie śmiem twierdzić, że jest to poważny problem szczególnie w ... DE
Grande Capo
Grande Capo Miesiąc temu
Spodziewałem się durnego baitu. Pozytywnie się zaskoczyłem
paquito882
paquito882 Miesiąc temu
Co do świateł to już w ogóle rozbrajają mnie te paseczki ledowe. Czy na prawdę żarówki aż tak często padają w samochodach, że świecąc je podczas jazdy cały czas na koniec roku ktoś będzie bankrutem? Nooo nie, ani razu żarówka mi się nie spaliła od kiedy trzeba jeździć na światłach cala dobę. Niestety janusze oszczędności czesto wlasnie w gorszych warunkach pogodowych jadąc, zapominają że jadą tylko na tych ledach i czasami takiego szlachcica nie widać gdy lusterko czy szyba jest zalana wodą. Niestety ludzie również robią się coraz mniej inteligentni. Najgorsze jest to, że nie widzą w tym niczego złego... póki nic się nie stanie
Dragons 14
Dragons 14 Miesiąc temu
Mercedes actros MP4 czy Man TGX jeśli pokrętło od świateł jest w trybie auto, to jeśli jest mgła czy pada deszcz , to włącza światła mijania. Sam byłem w szoku. Ale wyłapuje to. Często się też widzi jak jerdza w mieście w czasie małej mgły i włączone przeciw mgielne . Albo w nocy na dołożonych światłach do jazdy dziennej. Bo łyżkę paliwa chcą oszczędzić. Pozdrawiam
Radek Radek
Radek Radek Miesiąc temu
Ja bym tu jeszcze dodał jazdę na światłach przeciw mgielnych gdy nie ma mgły to też jest jakaś plaga niedorozwojów
Mariusz Ryszard Kowalski
Mariusz Ryszard Kowalski Miesiąc temu
W moim poprzednim samochodzie jeśli czujnik deszczu wykrył mokra szybę i włączał wycieraczki przełączał też światła. Mój obecny samochód tego nie potrafi.
Michał Królik
Michał Królik Miesiąc temu
Nagraj odcinek o włączaniu się do ruchu na autostradzie oraz innych drogach z wykorzystaniem pasa rozbiegowego. Nie wiem czy nie był ale nawet jeśli warto przypomnieć jak to powinno wyglądać. Włączanie się przed końcem pasa, a nawet nie raz przed jego początkiem (zanim zacznie się przerywana linia) to jakaś plaga! Nie wiadomo jak wtedy postępować jak jakiś "kierowca" Włącza się z prędkością 60km/h na autostradę, bo nagle ma lukę... czy jechać z pedałem do dechy i wygrywać wyścig na setkę czy starając się wjechać za niego pod koniec pasa.
Michał DE Logistyk
Michał DE Logistyk Miesiąc temu
Trafiłem przypadkiem,tak te inteligentne światła to dramat!!!!!!!!,non stop barany oślepiają.
Adam Bródka
Adam Bródka Miesiąc temu
Nic się nie zmieni. Parlamentarzyści wybrani przez suweren świadomie zmienili pierwotny przepis o światłach dziennych, żeby właśnie auta były niewidoczne z tyłu. Pozdrawiam, AB
Bogumił Urban
Bogumił Urban Miesiąc temu
Potwierdzam jechałem rano ,mgła jak UJ a jakaś melepeta właśnie jechała tylko na dziennych ,w ostatniej chwili go zauważyłem ...
Szymon Kotynia
Szymon Kotynia Miesiąc temu
Słusznie prawisz, Waldku. Jeden przejazd po takiej Łodzi podczas jakichkolwiek opadów pokazuje skalę tej bezmyślności. Pozdrawiamy jeszcze kierowców jeżdżących w nocy na przeciwmgłowych solo xD
kry spin
kry spin Miesiąc temu
Mam 19 letni samochód więc nie mam takich problemów 😅
Sebastian Kołbuc
Sebastian Kołbuc Miesiąc temu
Trzeba było jeszcze dodać kiedy włączamy tylne światła przeciwmgielne. Bo jest pełno kierowców co chyba o tym nie wie i jedziesz za takim ”kierofcom” który mega oślepia tymi światłami.
Krzesi Z
Krzesi Z Miesiąc temu
Daje kciuka za pomysłowość i humor ;)
max hayder
max hayder Miesiąc temu
Mgła to opad. Przepis jasno mówi, że przy opadach załączamy światła mijania. I tyle. O ile z deszczem nie ma problemu to ze śniegiem i mgłą może być różnie. Zmierzam do tego, że programowo zintegrować sygnał z czujnika deszczu to żaden problem. Dlaczego nikt tego do tej pory nie zrobił? Wtedy te fajne super hiper inteligentne auta załączałyby światła mijania. A tak to mamy masę samochodów marki widmo, no bo przecież mam wszystko automatyczne..... olewactwo ludzi w kwestii bezpieczeństwa sięga kosmosu
-reau -
-reau - Miesiąc temu
Najlepiej to jak jadą samochody jeden za drugim w kilkumetrowych odstępach na włączonych światłach przeciwmgłowych tylnych tylko po to żeby razić i oślepiać kierowców za sobą.
Katarzyna By
Katarzyna By Miesiąc temu
Na szczęście moje auto nie jest tak "inteligentne"
Michał Żórawski
Michał Żórawski Miesiąc temu
Jak minute skoro film ma 1.32
dziadzioniunio
dziadzioniunio Miesiąc temu
"Poświęć minutę na ten film!"....a film trwa 1:32:)))) Mastasze markietinga:)))))
Carmack211
Carmack211 Miesiąc temu
Ta sytuacja jest nagminna, od momentu gdy wszystko wokół jest smart, niestety użytkownicy dumb. Dobrze, że ktoś o takich zasięgach w końcu poruszył ten temat. Może w końcu jakaś petycja dot. regulacji przepisów LED.
Sebastian Durlik
Sebastian Durlik Miesiąc temu
A co jeśli nie mam w ogóle żadnych świateł 🤔
merkury28
merkury28 Miesiąc temu
nareszcie!
Dawid Grabowski
Dawid Grabowski Miesiąc temu
Cześć Waldek!
Kristof
Kristof Miesiąc temu
Najgorsze jak janusze zamontują te ledy z biedronki za 20 zł
Sebastian Rolka
Sebastian Rolka Miesiąc temu
Kiedyś spotkałem takiego gościa na autostradzie, podczas ulewy. Tylko czujność i refleks uchronił mnie i moją rodzinę od tragedii. Powinno to być zabronione albo zrobione tak że dzienne razem z pozycyjnymi.
Tomasz Wąsowski
Tomasz Wąsowski Miesiąc temu
Waldek. Nagraj jeszcze jeden taki filmik i powiedz ze w trakcie deszczu i podczas na prawde delikatnej mgly nie jezdzi sie z włączonymi swiatlami przeciwmgłowymi
Maciej
Maciej Miesiąc temu
W moim FRANCUSKIM samochodzie w deszczu, czy przy dużym zachmurzeniu normalnie odpalają się światła. Więc nie do mnie 😂
Comsing8
Comsing8 Miesiąc temu
A ja od siebie dorzucę, że miło by było jakbyśmy też pilnowali przednich świateł po zmroku. Nienawidzę jeździć po nocy bo spora część aut ma tak fatalnie ustawione światła, że nawet jeśli nie są to długie oślepiają na tyle że kiedyś kur... wiadę na sąsiedni pas lub do rowu.
Sławomir Kotwicki
Sławomir Kotwicki Miesiąc temu
WALDEMAR MISTRZ wkoncu ktoś to nagrał
interceptorYT
interceptorYT Miesiąc temu
w porze nocnej też można spotkać jadących na ledach z przodu a z tyłu ciemno...
liszaj114
liszaj114 Miesiąc temu
Nic mnie nie denerwuje jak pseudo światła do jazdy dziennej za 5zl, nic ich nie widać ale sebiks przecież ma włączone światła
Pepe Lempart
Pepe Lempart Miesiąc temu
Każde auto jest tak "zidiociałe" jak jego kierowca...
Rafał Orzoł
Rafał Orzoł Miesiąc temu
Z reklamami poświęciłem 2 minuty
Grzegorz Koralewski
Grzegorz Koralewski Miesiąc temu
To fakt elektronika w autach wyłącza naszą czujność za kółkiem a niestety jest coraz więcej tych aut i ludzie zapominają że trzeba być czujnym za kółkiem
Mateusz Kopiński
Mateusz Kopiński Miesiąc temu
Czy tylko ja zauwazylem ze wszystkie niemieckie samochody przy swiatlach w trybie auto oraz wycieraczkach w trybie auto same uruchamiaja swiatla mijania jezeli zaczyna padac deszcz w ciagu dnia? Nie zwalnia to oczywiscie z obowiazku myslenia podczas lekkiej mgly w dzien. Nie spotkalem sie z tego typu rozwiazaniem w zadnych azjatyckich czy japonskich markach samochodow. A przeciez to raptem linijka kodu :)
Wroobelek
Wroobelek Miesiąc temu
100% racji! Do tego za niesprawne dwie żarówki powinien być zabierany dowód rejestracyjny: jedna żarówka ma prawo w każdej chwili się przepalić, ale brak dwóch świadczy o tym, że kierowca nie kontroluje stanu pojazdu przed wyjazdem i ma w doopie bezpieczeństwo. Bardzo często widzę wieczorem samochód-zombie udający motocykl (z ciemną całą lewą lampą), bo zabiegany kierowca nie ma czasu wymienić przepalonych żarówek. Zwykłe upomnienie czy 50 zł mandatu raczej nie będzie wtedy skuteczne.
SłaWeK K.
SłaWeK K. Miesiąc temu
Tak lekka mgła i wszyscy na przeciwmgielnych w kolumnie aż wypala oczy....
Jan Krawczyk
Jan Krawczyk Miesiąc temu
Warto tez wspomnieć o baranach, które już na co dzień mają źle ustawione światła, a jak 2 razy w roku jadą na urlop to dowalą 3 dzieci, 300kg towaru na kipę i jadą zadowoleni jak na długich. Bo przecież o magicznym wihajstrze nikt nie uczył.
Paweł Zyguła
Paweł Zyguła Miesiąc temu
👏
Rezydencja Zadrna
Rezydencja Zadrna Miesiąc temu
Niesamowity materiał! Tylko, czy dotrze!? Ale życzę, żeby jak najwięcej kierowców wprowadziło to w życie. Dziękuję bardzo.
admfsr
admfsr Miesiąc temu
U mnie na dziennych tylne lampy tez się świecą i tego problemu nie mam. Jedynie to podświetlenie tablicy nie świeci ale to najmniejszy problem :D
FazZi PL
FazZi PL Miesiąc temu
Nie rozumiem przepisu, który mówi o jeździe na światłach w dzień w warunkach dobrej widoczności, przecież widać pojazdy, a tutaj chodzi o ekologię, jazda na światłach to większe zużycie paliwa, bo większe zużycie energii.
Piotr Lenartowicz
Piotr Lenartowicz Miesiąc temu
Ja się zgadzam i nie zgadzam. Naprawdę, wole żeby przy lekkiej mgle ludzie jeździli na dziennych, niż żeby przy mgiełce, gdzie widoczność na przynajmniej 0.5 km w przód, ludzie jeździli na przeciwmgielnych, a za tylne przy takiej widoczności, bym najchętniej rozbił te światła... Ale zgadzam się, że jak widoczność jest słaba i faktycznie 100 metrów przed nami jest mleko, to jak najbardziej, jeśli automat "nie widzi", to trzeba mu pomóc. Ale naprawdę, z umiarem. Jeśli jest mgła, a przed nami widać na 0.5 km, to to nie jest mgła, często jak komuś z komina dym idzie, to jest gorsza widoczność, niż przy takiej mgle. Proponuje przez chwilę się nad tym zastanowić i sprawdzić, czy na pewno światła są potrzebne przy lekko gorszej widoczności. Oczywiście, mówimy w ciągu dnia - w nocy czy późnym wieczorem, to inny temat.
yaro2b
yaro2b Miesiąc temu
Bardzo ważny temat. A powiedz Waldku jak poznajesz na jakiś światłach jedziesz w swoim Xc90? Mam na myśli sytuację w której jest właśnie wspomniana mgła, a Ty jako kierowca nie wiesz czy jedziesz na dziennych DRL czy już na światłach mijania. (oczywiście w ustawieniu świateł na auto)
TomTom Garaż
TomTom Garaż Miesiąc temu
Bardzo słuszne spostrzeżenie, mimo posiadania świateł dziennych, w taki pogody ręcznie włączam światła żeby mi nikt w tyłek nie wjechał, a i przód bardziej widoczny.
Michał Onex
Michał Onex Miesiąc temu
Zły tytuł kompletnie. Totalnie nie zwraca na siebie uwagi. Dlatego tak późno obejrzałem pomimo że wyświetlał mi się na głównej wcześniej. Problem jest i to bardzo duży. Brak myślenia 🤷🏼‍♂️
Ja Ty
Ja Ty Miesiąc temu
Te światła do jazdy dziennej powinny być zakazane. Przy kosztach utrzymania samochodu oszczędności kilku groszy są śmieszne. Moim zdaniem wypadków drogowych było by mniej.
Damiano Damiani
Damiano Damiani Miesiąc temu
Tyle przedmiotów smart a gdzie są smart people?!
Mateusz Serafin
Mateusz Serafin Miesiąc temu
Od dawna tak robię. I się dziwię tym "odważnym" których ostatnia mijałem w okolicach Góry SW. Anny gdzie widoczność była na dobre 50 do 80m ze sobie na dziennych posyłają autostradą
Marek G.
Marek G. Miesiąc temu
Wreszcie ktoś o tym wspomniał, a szczerze tv publiczna powinna codziennie przynajmniej raz puszczać takie filmiki pouczające zamiast kilku reklam.
yaro137
yaro137 Miesiąc temu
Przyglądając się, co się dzieje podczas mgły, można oszacować, że jakieś aż 20% kierowców nie pamięta o światłach. Czyżby 20% nigdy nie wchodziło na kanał ? Jest nisza ;)
xiukn8
xiukn8 Miesiąc temu
Ja nie wiem co ty masz za auto ze caly dzien na dziennych jezdzisz, bez zmian
mtb 84
mtb 84 Miesiąc temu
Skoda superb lampy led matrix, jeśli ustawicie manetkę wycieraczek w pozycji automatycznej gdzie czujnik je włącza to auto nawet w dzień zmieni na światła mijania
Zduneq
Zduneq Miesiąc temu
Miała być minuta a tu aż 1:32!
Dariusz M
Dariusz M Miesiąc temu
Dziś mgła i dużo samochodów bez włączonych z tyłu świateł. Jednemu powiedziałem, że nie ma świateł włączonych, popatrzył i mówi że ma. Mówię mu, że nie świecą się z tyłu, że go nie widać we mgle. Pojechał dalej na dziennych.
Fedurrr Ass
Fedurrr Ass Miesiąc temu
No mowie o tym że prawie każdy kia czy hyundai wali na ledach wieczorem w deszczu i śniegu. Kolega też ma Sportage i myślał że pokrętło na A oznacza że mu samo załączy mijania a wieczorem ledy tylko świeca. Masakra muzgu nikt nie zastąpi. Ja jak dołożyłem led to odpalały się z włączeniem silnika i gasły w momencie przełączenia na mijania. A mijania są wymagane jak w rozporządzeniu przy słabszej widocznksci i w nocy bezwzględnie. Słaba widoczność to opady atmosferyczne, mgła, zakurzenie, zadymienie nawet plaga szarańczy a nie bezmyślnie jada takie wydmuszki bez muzgu.
Michacz
Michacz Miesiąc temu
Też mnie to strasznie denerwuje, ludzie nie myślą o WŁASNYM bezpieczeństwie!!
Emil M
Emil M Miesiąc temu
Eee i tak najlepiej jak ludziom wariują te czujniki i zaczynają światła się w kółko przełączać :D I stoi taki i mruga :D
diretisima
diretisima Miesiąc temu
Producenci powinni podnieść próg przełączania się świateł i będzie po sprawie. Jedynie słoneczny dzień tj. powyżej 6000 lux
NaSwójSposób
NaSwójSposób Miesiąc temu
Po 3 dniach od publikacji pokazał mi się ten materiał!!! Och ten YT
gry są sztuką
gry są sztuką Miesiąc temu
Chciałbym nieśmiało skorzystać z okazji, by zaprosić Was na swój kanał :) Nazwa sama wskazuje wokół jakiej idei został on stworzony ;)
SpeideR PL
SpeideR PL Miesiąc temu
Jak jeździsz audi to obowiązkowo przeciwmgielne cały czas on
Jacob Hassan
Jacob Hassan Miesiąc temu
Dlatego ja u siebie zakryłem czujnik światła, skoro i tak trzeba jeździć na włączonych to mam problem z głowy.
floyd44
floyd44 Miesiąc temu
Powiem tak: technologia za szybko i za bardzo idzie do przodu,ale za tym postępem,ewolucja muzgów dużej części kierowców nie nadąża.I niestety,ci kierowcy tym się nie przejmują...
Łukasz Zakrzewski
Łukasz Zakrzewski Miesiąc temu
Dodałbym jeszcze postój na ulicy z włączonymi światłami mijania, zamiast postojowych... No bo przecież samo się włączyło z automatu, a ja nie widziałem/łam, że można przekręcić na inne...
uzik4LK
uzik4LK Miesiąc temu
W deszczu, na motocyklu jadąc autostradą w godzinach późnego wieczoru, prawym pasem w ostatniej chwili zobaczyłem pajaca który miał właśnie światła włączone(albo wyłączone) jak na załączonym obrazku w filmie, kretynizm totalny! Pokazywałem mu ręką żeby włączył światła z tyłu, zwolniłem żeby się upewnić, koleś nic. Totalnie nic!
Piotr
Piotr Miesiąc temu
👍
Dominik Zgoda
Dominik Zgoda Miesiąc temu
Jeszcze dodać desperatów co jeżdżą na chińskich dokladanych „ledach” to już w ogóle widmo...
greyishdun
greyishdun Miesiąc temu
Jakaś odmiana, tym razem nie broni wariatów za kółkiem.
M&J
M&J Miesiąc temu
Poświęciłem min na ten film i okazało się że film ma 1.33 min i nie wiem jak się skończył
Moto Doradca
Moto Doradca Miesiąc temu
Nie musisz... w 56 sekundzie jest konkluzja
Sławomir Dziubak
Sławomir Dziubak Miesiąc temu
POPIERM WSZYSTKIMI RĘKAMI I NOGAMI!!! A "yntelygencji" to brakuje kierowcom. Staram się jak mogę zwracać na to kierowcom uwagę, a ostatnio Pan w bardzo brudnym paseratii, szaro ciemnym jak się zatrzymałem obok i mu to powiedziałem (szaro, chmury, deszcz pada, samochód ma kolor asfaltu) to z pretensjami czego ja od niego chcę bo ma przecież Światała takie jak trzeba.
Robert Hardy
Robert Hardy Miesiąc temu
Bardzo słuszna uwaga dla tych debili z banana struganych. 🤣🤣🤣
Grzegorz Głogowski
Grzegorz Głogowski Miesiąc temu
I zaś muszę się Waldku z Tobą zgodzić
Wojtas 420
Wojtas 420 Miesiąc temu
Dokładnie mnie też to irytuje
Paweł J
Paweł J Miesiąc temu
eee... czujnik czego? To już nawet nie trzeba świateł włączać w nowych samochodach? A silnik trzeba włączać? I 5 zł publicznych pieniędzy wydałeś na taką kampanie... czekaj przyjdzie zmiana rządu lub może nawet za tego rządu powołają komisje śledczą ds. marnotrawienia pieniędzy publicznych (leżało w publicznym miejscu to jest to publiczny pieniądz) Nie no poważnie... to jest kolejny argument by nie kupować nowych aut.
Przemek Dąbrowski
Przemek Dąbrowski Miesiąc temu
Fajny maluch
Sylwek AutoFan
Sylwek AutoFan Miesiąc temu
W Volvo nie ma takiego problemu, automat działa bardzo dobrze, a światła z tyłu są zawsze włączone 😉
Polako00007
Polako00007 Miesiąc temu
Ja tam uwielbiam i mam ochotę wymontować żarówki z aut które w normalny dzień jeżdżą na przeciw mgielnych, żadnych mijania czy dzienne tylko przeciw mgiellne.
Krystian Kubiak
Krystian Kubiak Miesiąc temu
Niektórzy polegają na tym „systemie” i czesto jest jak mówisz. Zwrócisz uwagę to powie Ci taki ze przecież ma włączone światło ;)
Tonio Martines
Tonio Martines Miesiąc temu
Tam się będą światłami przejmować. Z tyłu na dodatek. Z tyłu to ma być tak. Z lewej naklejka " lubię zapier.alać" , a z prawej symbol "PolskaWalcząca". I tyle :-D
Kacper Oz
Kacper Oz Miesiąc temu
To była dobrze wykorzystana minuta! 😃👍
Kamil Bednarek, Sound’n’Grace - Nasz Ślad (Official Video)
4:42
Zobacz ten AUTOSTRADOWY absurd w Polsce
07:17
Moto Doradca
wyświetleń 211K
Chcesz kupić anglika? Mocno bym się zastanowił.
05:50
FSO Syrena Laminat - MotoBieda
22:33
MotoBieda
wyświetleń 169K
COŚ POSZŁO GRUBO NIE TAK!!! Takich FUR MARZEŃ NIE BYŁO!!!
1:11:10
Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam
wyświetleń 1,1M
FROTA Terenwizji prawie gotowa!
22:51
TERENWIZJA
wyświetleń 259K
Czym GROZI CHIP-TUNING LPG?
19:58
Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam
wyświetleń 222K
Kamil Bednarek, Sound’n’Grace - Nasz Ślad (Official Video)
4:42
Tak kręcą liczniki w Niemczech
13:16
MotoPRawda
wyświetleń 69K
Hot glue fix dents? #Shorts
0:29
Dylan Ayres
wyświetleń 15M
#465 Wczorajszy zakup
4:31
Perqins
wyświetleń 47K